Budapest, VIII. kerület, Józsefváros Önkormányzata

# Képviselő neve Frakció Bizottság Tisztség
1Balogh IstvánFidesz-KDNPKépviselő 2014-2019
2Balogh LajosEgyütt-PMKulturális, Civil, Oktatási, Nemzetiségi, Sport és Esélyegyenlőségi Bizottság, Képviselő
3Camara-Bereczki Ferenc MiklósMSZPVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő
4Czeglédy ÁdámMSZPSzociális, Egészségügyi és Lakásügyi Bizottság, Képviselő
5Czukkerné dr. Pintér ErzsébetJegyző
6Danada-Rimán EdinaSzociális, Egészségügyi és Lakásügyi Bizottság, Jegyző 2014-2019
7Dénes Margit dr.Fidesz-KDNPKépviselő 2009-2014
8Dr. Juharos RóbertFidesz-KDNPKöltségvetési és Pénzügyi Bizottság, Képviselő
9Dudás IstvánnéFidesz-KDNPVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő 2014-2019
10Egry AttilaFidesz-KDNPKöltségvetési és Pénzügyi Bizottság, Képviselő
11Erőss Gábor dr.Együtt-PMAlpolgármester
12Ferencz Orsolya dr.Fidesz-KDNPKulturális, Civil, Oktatási, Nemzetiségi, Sport és Esélyegyenlőségi Bizottság, Képviselő
13Gondos JuditFidesz-KDNPVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő 2014-2019
14Görhöny Ádám dr.Képviselő 2014-2019
15Guzs GyulaFidesz-KDNPVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő 2009-2014
16Hermann GyörgyEgyütt-PMKulturális, Civil, Oktatási, Nemzetiségi, Sport és Esélyegyenlőségi Bizottság, Képviselő
17Jakabfy TamásLMPVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő 2010-2019
18Kaiser JózsefFidesz-KDNPKépviselő 2014-2019
19Kocsis Máté dr.Fidesz-KDNPOrszággyűlési képviselő
20Komássy ÁkosMSZPVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő 2010-2019
21Kovács Gabriella dr.Aljegyző 2012-2015
22Könczöl DávidEgyütt-PMKerületfejlesztési, Környezet- és Klímavédelmi Bizottság, Képviselő
23Mészár Erika dr.Aljegyző
24Pikó AndrásPolgármester
25Pintér AttilaJobbikVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő 2014-2019
26Rádai DánielAlpolgármester
27Révész Márta dr.MSZPKépviselő 2010-2014
28Sántha PéternéFidesz-KDNPKulturális, Civil, Oktatási, Nemzetiségi, Sport és Esélyegyenlőségi Bizottság, Képviselő
29Sára Botond Attila dr.Fidesz-KDNPKormánymegbízott
30Sátly BalázsEgyütt-PMTulajdonosi, Vagyongazdálkodási és Közterület-hasznosítási Bizottság, Képviselő
31Simon GyörgyDKKépviselő 2014-2019
32Soós GyörgyFidesz-KDNPVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő 2014-2019
33Stettner IstvánDKVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő
34Szarvas Koppány BendegúzEgyütt-PMKerületfejlesztési, Környezet- és Klímavédelmi Bizottság, Képviselő
35Szilágyi Demeter dr.Fidesz-KDNPVárosüzemeltetési Bizottság, képviselő
36Szili BalázsMSZPVárosüzemeltetési Bizottság, Képviselő 2009-2014
37Szili-Darók IldikóEgyütt-PMKépviselő
38Veres GáborMSZPKöltségvetési és Pénzügyi Bizottság, Képviselő
39Vörös TamásFidesz-KDNPTulajdonosi, Vagyongazdálkodási és Közterület-hasznosítási Bizottság, Képviselő
40Zentai OszkárFidesz-KDNPKépviselő 2014-2019