Budapest, X kerületi Önkormányzata

# Képviselő neve Frakció Bizottság Tisztség
1Ács AndreaMSZPKözjóléti Bizottság, Képviselő
2Agócs ZsoltFidesz-KDNPKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Képviselő 2009-2019
3Bányai T. PéterMSZPHumánszolgáltatási Bizottság, tag Képviselő 2014-2019
4Csicsay Claudius Iván dr.MSZPKépviselő 2009-2014
5Czirják SándorKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Nem képviselő bizottsági tag 2009-2014
6D.Kovács RóbertFidesz-KDNPPolgármester
7Dr. Horváth MárkFidesz-KDNPKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Képviselő
8Dr. Mátrai Gábor ImreFidesz-KDNPHumánszolgáltatási Bizottság, Képviselő
9Dr. Pap SándorFidesz-KDNPGazdasági Bizottság, Képviselő
10Élő NorbertDKKépviselő 2009-2014
11Farkas GáborJobbikKépviselő 2009-2014
12Fejér Tibor dr.Fidesz-KDNPHumánszolgáltatási Bizottság, Képviselő 2009-2019
13Gál JuditFidesz-KDNPHumánszolgáltatási Bizottság, Képviselő 2009-2019
14Gazdag FerencFidesz-KDNPKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Képviselő 2015-2017
15Huszti András NorbertMomentum Gazdasági Bizottság, Képviselő
16Mácsik AndrásFidesz-KDNPGazdasági Bizottság, Képviselő 2014-2019
17Major PetraPárbeszédKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Képviselő
18Marksteinné Molnár JuliannaFidesz-KDNPGazdasági Bizottság, Képviselő
19Mihalik AndrásFidesz-KDNPKépviselő 2009-2014
20Molnár RóbertFidesz-KDNPGazdasági Bizottság, Képviselő
21Mustó Géza ZoltánDKAlpolgármester
22Nagyné Horváth EmíliaKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Nem képviselő bizottsági tag 2009-2014
23Papp ZoltánDKKözjóléti Bizottság, Képviselő
24Patay-Papp Judit VivienMSZPKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Képviselő 2014-2019
25Radványi GáborFidesz-KDNPAlpolgármester
26Révész MáriuszFidesz-KDNPOrszággyűlési képviselő
27Somlyódy CsabaMSZPGazdasági Bizottság, Alpolgármester
28Stemler DiánaMomentum Közjóléti Bizottság, Képviselő
29Szabó Krisztián dr.Jegyző
30Szabóné Gerzson SaroltaFidesz-KDNPNem képviselő bizottsági tag 2009-2014
31Szilágyi-Sándor AndrásFidesz-KDNPKépviselő 2018-2019
32Szlovicsák IstvánKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Nem képviselő bizottsági tag 2009-2014
33Tokody Marcell GergelyJobbikKépviselő 2009-2014
34Tóth BalázsLMPKerületfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság, Képviselő
35Tubák IstvánJobbikGazdasági Bizottság, Képviselő 2014-2019
36Varga IstvánFidesz-KDNPGazdasági Bizottság, Képviselő 2009-2019
37Weeber Tibor JózsefFidesz-KDNPAlpolgármester