Budapest, XI. kerületi Önkormányzat

# Képviselő neve Frakció Bizottság Tisztség
1Bába SzilviaJobbikSzociális és Egészségügyi Bizottság, ElnökKépviselő
2Bakai-Nagy ZitaPMAlpolgármester
3Barabás RichárdPMSzociális és Egészségügyi Bizottság, alelnökAlpolgármester
4Bedő DávidMomentumKépviselő
5Budai MiklósMSZPGazdasági Bizottság, tag Képviselő
6Csernus LászlóFidesz-KDNPGazdasági Bizottság, elnökKépviselő
7Daám AlexandraMomentumKépviselő
8dr. Ábrahám KatalinFidesz-KDNPKépviselő 2009-2014
9dr. Bács MártonDKKépviselő
10dr. Bajomi IvánKépviselő 2009-2014
11Dr. Haidar NorbertFidesz-KDNPKépviselő 2014-2019
12dr. Hoffmann TamásFidesz-KDNPKépviselő
13dr. Horti István jegyző
14dr. Jelen Tamás
15dr. Kremzner Zsuzsanna jegyzőjegyző
16dr. Kupper András alpolg.Fidesz-KDNPalpolgármester
17Dr. László ImrePolgármester
18dr. László Imre polg.
19dr. Molnár László
20dr. Molnár László alpolg.alpolgármester
21dr. Szaniszló KrisztiánFidesz-KDNPképviselő 2013-2014
22Endrődi JózsefFidesz-KDNPképviselő
23Erhardt Attila
24Farkas KrisztinaFidesz-KDNPKulturális és Köznevelési Bizottság, alelnökképviselő
25Farkasné dr. Kéri Katalin
26Gajárszki ÁronLMPPénzügyi és Jogi Bizottság, alelnökképviselő
27Görög AndrásMSZPGazdasági Bizottság, tag képviselő
28Gyorgyevics MiklósFidesz-KDNPVagyonnyilatkozatot Ellenőrző Bizottság, alelnökképviselő
29Haidar NorbertFidesz-KDNPSzociális és Egészségügyi Bizottság, elnökképviselő
30Hintsch GyörgyMSZPKulturális és Köznevelési Bizottság, alelnökképviselő
31Hintsch György alpolg.
32Hozzászóló
33Hozzászóló hivatal 1
34Hozzászóló vendég
35Jankó IstvánFidesz-KDNPKulturális és Köznevelési Bizottság, elnökképviselő
36Junghausz RajmundFidesz-KDNPPénzügyi és Jogi Bizottság, tag képviselő
37Keller Zsolt
38Kerékgyártó GáborFidesz-KDNPPénzügyi és Jogi Bizottság, elnökképviselő
39Kerékgyártó Krisztina
40Király NóraFidesz-KDNPalpolgármester
41Kreitler-Sas Máté
42Ludányi AttilaFidesz-KDNPSzociális és Egészségügyi Bizottság, alelnökképviselő
43Molnár GyulaMSZPképviselő
44Nagyné Antal AnikóFidesz-KDNPVagyonnyilatkozatot Ellenőrző Bizottság, elnökképviselő
45Németh Gyöngyvér Valéria
46Novák Előd
47Orosz Anna
48Orosz Anna alpolg.
49Rádi Károly
50Sass SzilárdFidesz-KDNPKulturális és Köznevelési Bizottság, tag képviselő
51Szabó András SándorKulturális és Köznevelési Bizottság, tag képviselő
52Szabó András Sándor
53Szabó GyörgyJobbikGazdasági Bizottság, alelnökképviselő
54Szabó László
55Tóth Márton
56Turbók JánosnéFidesz-KDNPGazdasági Bizottság, tag képviselő
57Varga Gergő
58Vécsei ÉvaMSZPSzociális és Egészségügyi Bizottság, tag képviselő
59Veresné Krajcár Izabella
60Wendlerné dr. Pirigyi Katalin Fidesz-KDNPPénzügyi és Jogi Bizottság, alelnökképviselő
61Zsargó KrisztiánFidesz-KDNPképviselő