Budapest, XV. kerületi Önkormányzata

# Képviselő neve Frakció Bizottság Tisztség
1Agárdi JánosFidesz-KDNP Pénzügyi és Költségvetési, Tulajdonosi és Vagyongazdálkodási Bizottság, alelnökképviselő
2Báder GyörgyFidesz-KDNPEgészségügyi, Szociális és Esélyegyenlőségi Bizottság , alelnökképviselő
3Bakos Mária MagdolnaKerület- és Vállalkozásfejlesztési, Érték- és Környezetvédelmi Bizottság, tag
4Bárdosi György
5Báthory Erzsi
6Bencsics LászlónéFidesz-KDNP Pénzügyi és Költségvetési, Tulajdonosi és Vagyongazdálkodási Bizottság, elnökképviselő
7Bihal Dávid
8Bitvai NándorFidesz-KDNP Köznevelési, Kulturális, Közművelődési, Rendezvényszervezési, Ifjúsági és Sport Bizottság , alelnökképviselő
9Bodó MiklósJobbik Köznevelési, Kulturális, Közművelődési, Rendezvényszervezési, Ifjúsági és Sport Bizottság , képviselő tagképviselő
10Csonka LászlóFidesz-KDNPKerület- és Vállalkozásfejlesztési, Érték- és Környezetvédelmi Bizottság, alelnökképviselő
11Dárdai Árpádné
12Donga Árpádné
13Dr. Balázs ZoltánFidesz-KDNPalpolgármester
14Dr. Balogh András
15dr. Filipsz Andreaaljegyző
16Dr. Herczeg Julianna
17dr. Lamperth Mónikajegyző
18Dr. Matlák GáborLiberálisokJogi és Ügyrendi Bizottság, elnökképviselő
19Dr. Novák Ágnes
20Dr. Pintér GáborFidesz-KDNP
21dr. Zsembery ÁkosEgészségügyi, Szociális és Esélyegyenlőségi Bizottság , tag
22Gyurcsánszky János
23Gyurkovics Miklós BélaFidesz-KDNP Köznevelési, Kulturális, Közművelődési, Rendezvényszervezési, Ifjúsági és Sport Bizottság , alelnökképviselő
24Hajdu Lászlóországgyűlési képviselő
25Juhászné dr. Baráth Mártajegyző
26Király CsabaRÁTEJogi és Ügyrendi Bizottság, alelnökképviselő
27László Tamás
28Legárd KrisztiánDKKerület- és Vállalkozásfejlesztési, Érték- és Környezetvédelmi Bizottság, alelnökképviselő
29Lehoczki ÁdámFidesz-KDNPJogi és Ügyrendi Bizottság, alelnökképviselő
30Major Sándor
31Merk PéterFidesz-KDNPVárosüzemeltetési, Intézményműködtetési, Köztisztasági és Közrendvédelmi Bizottság , tag képviselő
32Monostori Zsolt
33Móricz EszterMSZP Pénzügyi és Költségvetési, Tulajdonosi és Vagyongazdálkodási Bizottság, képviselő tagképviselő
34Németh AngélaRÁTEpolgármester
35Szilvágyi LászlóLMPKerület- és Vállalkozásfejlesztési, Érték- és Környezetvédelmi Bizottság, alelnökképviselő
36Tóth ImreMSZPVárosüzemeltetési, Intézményműködtetési, Köztisztasági és Közrendvédelmi Bizottság , alelnökalpolgármester
37Tóth VeronikaDKEgészségügyi, Szociális és Esélyegyenlőségi Bizottság , alelnökképviselő
38Vargáné dr. Kalán Ilona
39Vékás SándorLiberálisok Pénzügyi és Költségvetési, Tulajdonosi és Vagyongazdálkodási Bizottság, alelnökképviselő
40Victorné Dr. Kovács JuditFidesz-KDNPEgészségügyi, Szociális és Esélyegyenlőségi Bizottság , elnökképviselő
41Vizér Kláraalpolgármester