Budaörs Önkormányzata

# Képviselő neve Frakció Bizottság Tisztség
1Barta GábornéIrodavezető
2Becz GyörgyBudaörs Fejlődéséért EgyesületKözoktatási, Művelődési, Ifjúsági és Sport Bizottság, tag Képviselő 2009-2019
3Biró GyulaBudaörs Fejlődéséért EgyesületAlpolgármester
4Császárné Kollár TímeaJobbikKözoktatási, Művelődési, Ifjúsági és Sport Bizottság, tag Képviselő 2014-2018
5Csík Edina Főépítész
6Domahidi Emma Városépítési Irodavezető
7Dr. Bakó Krisztina KatalinBudaörs Fejlődéséért EgyesületKözoktatási, Művelődési, Ifjúsági és Sport Bizottság, elnökKépviselő 2014-2019
8Dr. Bocsi IstvánJegyző
9Dr. Czuczor GergelyFidesz-KDNPKözoktatási, Művelődési, Ifjúsági és Sport Bizottság, Képviselő
10Dr. Kisfalvi PéterBudaörs Fejlődéséért EgyesületPénzügyi és Ellenőrző Bizottság, Képviselő
11Dr. Molnár BernadettAljegyző
12Dr. Molnár GáborBudaörs Fejlődéséért EgyesületPénzügyi és Ellenőrző Bizottság, Képviselő
13Dr. Ritter GergelyBudaörs Fejlődéséért EgyesületSzociális és Egészségügyi Bizottság, Képviselő
14Dr. Sokolowski MárkFidesz-KDNPPénzügyi és Ellenőrző Bizottság, Képviselő 2014-2019
15Dr. Tóth FerencBudaörs Fejlődéséért EgyesületÖnkormányzati Közbeszerzési Döntéshozó Bizottság, Képviselő
16Farkas BenedekBudaörs Fejlődéséért EgyesületÜgyrendi Bizottság, Képviselő
17Filkey PéterFidesz-KDNPKözoktatási, Művelődési, Ifjúsági és Sport Bizottság, Képviselő 2009-2014
18Gáspár BélaSzociális és Egészségügyi Bizottság, Képviselő 2014-2019
19Hauser PéterBudaörs Fejlődéséért EgyesületÖnkormányzati Közbeszerzési Döntéshozó Bizottság, Képviselő
20Káhn JánosFidesz-KDNPKépviselő 2009-2014
21Kálóczi ImreFidesz-KDNPAlpolgármester 2014-2019
22Kapitány GáborFidesz-KDNPPénzügyi és Ellenőrző Bizottság, Képviselő
23Karsainé Kovács JuditKöznevelési csoport Irodavezető 2011-2014
24Kisberk BalázsBudaörsi GazdakörKözoktatási, Művelődési, Ifjúsági és Sport Bizottság, Képviselő
25Kissgergelyné Matisz KatalinAdóiroda vezető
26Kövesdi GabriellaSzociális és Egészségügyi Irodavezető
27Krajcsirik János Informatikai Irodavezető
28Laczik ZoltánBudaörs Fejlődéséért EgyesületPénzügyi és Ellenőrző Bizottság, Képviselő
29Leipán TiborFüggetlenKépviselő 2009-2014
30Löfler DávidFidesz-KDNPÜgyrendi Bizottság, Képviselő
31Lőrincz MihályMűszaki Ügyosztályvezető
32Mártonffy IstvánFőépítész 2013-2015
33Monostori-Kalovits MárkBudaörs Fejlődéséért EgyesületTelepülésfejlesztési és Vagyongazdálkodási Bizottság, Képviselő
34Premecz EnikőBudaörsi GazdakörTelepülésfejlesztési és Vagyongazdálkodási Bizottság, Nem képviselő bizottsági tag 2018-2019
35Sánta ÁronFidesz-KDNPKépviselő 2009-2014
36Simándi SzelimBudaörs Fejlődéséért EgyesületKözoktatási, Művelődési, Ifjúsági és Sport Bizottság, tag Képviselő 2014-2019
37Stift NándorBudaörs Fejlődéséért EgyesületKözoktatási, Művelődési, Ifjúsági és Sport Bizottság, Képviselő
38Szabó KárolyFidesz-KDNPKépviselő 2009-2014
39Török C. IstvánFidesz-KDNPAlpolgármester 2009-2014
40Vágó CsabaKabinetvezető
41Wittinghoff TamásBudaörs Fejlődéséért EgyesületPolgármester